Amsterdam, 10 Oktober 2007 – MEGA International, wereldwijd leider op het gebied van Process Excellence en Enterprise Architecture, introduceert vandaag de MEGA Advisor, de enige softwareoplossing die dynamische web-based intelligente rapportage van bedrijfsprocesanalyse (Business Process Analysis, BPA) en Enterprise Architecture (EA) informatie beschikbaar maakt voor de gehele bedrijfsorganisatie en niet alleen voor gebruikers van modelleertools.
Dit is het eerste web-based ‘on-demand’ rapportageprogramma voor EA en BPA dat zich aanpast aan de invalshoek van de persoon die de gegevens wil bekijken. Het filtert de enorme hoeveelheid informatie in het gegevensarchief (repository) en biedt zo een webportal dat toegankelijk en gebruiksvriendelijk is. Het is speciaal ontwikkeld voor gebruikers die geen modelleeractiviteiten uitvoeren maar wel toegang moeten hebben tot essentiële informatie over de modellering van het bedrijfsproces. Tot nu toe hadden alleen gebruikers van modelleertools rechtstreeks toegang tot de EA-repository. Dit brengt de voordelen van EA-modellering voor alle afdelingen en medewerkers naar het operationeel niveau.
MEGA Advisor is de nieuwste module in de MEGA Modeling Suite voor EA- bedrijfsprocesmodellering.
Het bedrijft heeft verder ook verbeterde gebruiksmogelijkheden geïntroduceerd in alle modules van de MEGA Modeling Suite alsmede nieuwe interfaces tussen MEGA Modeling Suite en IBM® WebSphere® Integration Developer (WID), Software AG CentraSite™ en Systar® BusinessBridge®. Deze marktleiders in deze sector bieden aanvullende softwareoplossingen op het gebied van bedrijfsprocesmanagement (Business Process Management, BPM), servicegeoriënteerde architectuur (Service-Oriented Architecture (SOA) en bedrijfsprocesbewaking (Business Activity Monitoring, BAM). (Zie de afzonderlijke aankondigingen.)
De combinatie van MEGA Advisor en de nieuwe interfaces biedt bedrijven werkelijk intelligente rapportage door de integratie van MEGA BPA- en EA-informatie en dynamische indicatoren van tools van derden.
MEGA Advisor biedt:
- Content-levering op basis van rollen. Door het definiëren van gebruikersprofielen is het mogelijk een portal van de MEGA Advisor te presenteren die de enorme hoeveelheid informatie filtert die in de repository van de organisatie voorhanden is om zo een doelgericht beeld te geven, inclusief een eigen homepage en favorieten.
- Integratie met andere tools. Door de modulaire architectuur van het webportal is een interface mogelijk met runtime tools, waardoor dynamische indicatoren en andere externe gegevens uit ander applicaties of bronnen kunnen worden geïntegreerd in de MEGA Advisor-portal. Een nieuwe interface, MEGA BusinessBridge, zorgt voor automatische toegang via het MEGA Advisor-portal tot de BAM-indicatoren die rechtstreeks binnen Systar BusinessBridge worden beheerd.
- ‘On-demand’ genereren van webpagina’s die toegang geven tot de meest recente informatie vanuit de MEGA-gegevensarchief.
- Beveiligde toegang. Ten behoeve van netwerkveiligheid kan de toegang worden geconfigureerd met behulp van HTTPS. Voor de beveiliging van de gegevens gelden voor de MEGA Advisor dezelfde vertrouwelijkheidsniveaus die in de MEGA Modeling Suite zijn gedefinieerd, waardoor het mogelijk is de definitie van de gegevensvertrouwelijkheid op objectniveau te koppelen aan een gebruikersprofiel.
- Hoog maatwerkniveau; de MEGA Advisor-portal kan qua content en interface aan de individuele gebruiker worden aangepast.
- Dynamisch doorzoeken van de MEGA-repository en dynamisch analyserapporten genereren.
- Meertalig. De mogelijkheid om de webpagina’s naar wens in meer talen te tonen.
- Meerdere gegevensarchieven. Toegang tot meerdere repositories via één web-portal.
Terug